Novinky

Swing Busters na Biojarmarku!

Tahle parta swingařů učí s vervou a radostí lindy hop už od roku 2011 a na Biojarmarku nám ukáží, jak to umí roztočit- předvedou taneční číslo a naučí nás základní kroky. Protančíme střevíce!  


6.10.2017 0

Vitality Garden

Vitality Garden je nový sociální podnik, který se rozhodl vyrábět bio ovesné kaše, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin bez přidaných látek, dochucovadel a konzervantů. K ochutnání na Biojarmarku!  


4.10.2017 0

M’roll

Jestli jste ještě nepodlehli kouzlu asijské hovězí polévky Pho, tak se do toho vrhněte s námi! Slovo polévka je pro neznalé vlastně zavádějící. Pho je plnohodnotným jídlem plným chutí, vůní a šťavnatého masa. Báječná paní Nhan, majitelka M´roll pro vás na biojarmarku z bio hovězího masa z farmy Babiny tuhle asijskou klasiku Pho-Bo připraví.


2.10.2017 0

Zdravá spižírna

Až se na vás zpoza pultu Zdravé spižírny bude usmívat pán, který se představí jako Milan, vězte, že si povídáte s člověkem, jehož cesta ke kvalitním biopotravinám byla dost náročná. Na vlastní kůži zažil, co s člověkem udělá, když svému tělu nevěnuje dost pozornosti a výživy a o nějakou dobu později si vyzkoušel i co…
Více


1.10.2017 0

Ekofarma Rybník

Manželé Uhrovi chovají na pastvinách ležících na pomezí Šumavy a Českého lesa masná plemena ovcí a krav. Pro hovězí a skopové z rodinné ekologicky hospodařící farmy, kde se ovce a krávy celoročně volně pasou, můžete přijít na Biojarmark. Statek má i vlastní jatka a bourárnu. http://www.biomaso-uher.cz


1.10.2017 0

Anketa a soutěžení třeba o Novou kuchařku Hanky Zemanové

Při příchodu na Biojarmark obdrží naši milí návštěvníci anketu!


27.9.2017 0

Farma u Lochů

V tomhle hospodářství nedaleko středočeských Sedlčan žije v souladu s principy ekologického zemědělství 30-ti hlavé stádo koz.


12.9.2017 0

Farma BioVavřinec

V mlékárně, která je součástí farmy, se vyrábí široká škála mléčných výrobku – jogurtů, sýrů a specialit.


12.9.2017 0

Bio-zelenina Jitka Píchová

Na bio certifikované farmě se věnují zejména pěstování zeleniny, bylinek a ovoce.


12.9.2017 0

Farma Melcher

Z rodinné sýrárny z Šumavských pastvin vám na Biojarmarku nabídneme originální sýry z kravského mléka.


12.9.2017 0